Rowan Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Rowan Villa Ulverston van 90 m² biedt gasten ontspanning in een bubbelbad en ligt op 20 minuten wandelen van het Hoad Monument. Gasten kunnen genieten van fietsen en vissen in de 1-badkamer villa, gelegen op 4 km afstand van het Manjushri Kadampa Meditation Centre.

    Dit vakantiehuis is gelegen in de buurt van het Laurel & Hardy Museum.

    Tot de badkamerfaciliteiten van het gezellige vakantiehuis behoren ook een inloopdouche en een apart toilet.

    De gezellige villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De keuken heeft ook een waterkoker, een koelkast en een broodrooster. Deze 1-slaapkamer Rowan Villa bevindt zich binnen 25 minuten wandelafstand van Ulverston station, waardoor toeristische attracties in Ulverston gemakkelijk bereikbaar zijn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Rowan Villa Ulverston

    Tot de badkamerfaciliteiten van het gezellige vakantiehuis behoren ook een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis "Holiday"

    Grootte: 90 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Rowan Villa Ulverston

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Rowan Villa Ulverston

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Rowan Villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en glaswerk, is beschikbaar in Rowan Villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Rowan Villa?
      Gasten van Rowan Villa kunnen onder andere het Laurel & Hardy Museum (1 km), de Birkrigg steencirkel 6) en het Hoad Monument 1,1) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in dit vakantiehuis?
      Degenen die in dit vakantiehuis verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Rowan Villa Ulverston